Follow us
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
روش استفاده از چرخ یوگا
Apr 20, 2018


1. برخی از عشق خود را به ستون فقرات خود بدهید


Printing Yoga Wheel


چرخ دنده یوگا با کیفیت بالا می تواند تنظیمات بهتر را بر اساس طرح ستون فقرات شما تنظیم کند. شما می توانید چرخ یوگا را به بالا و پایین حرکت دهید تا کشش و گسترش ستون فقرات را افزایش دهید. هنگام خم شدن پشت، نقطه مرکز ایستا را روی چرخ یوگا پیدا کنید و از بدن فوقانی حمایت کنید. این کشش به ویژه برای کارگر بیحرکت مناسب است.


با یک موقعیت نشستن را شروع کنید، عضلات ضد قفل چاپ یوگا را در زیر ستون فقرات قرار دهید، پای خود را کمی از هم جدا کنید و به آرامی حرکت دادن ستون فقرات به چرخ یوگا را شروع کنید. در اینجا می توانید به آرامی سعی کنید حرکت کنید و ماساژ کامل ستون فقرات را احساس کنید.2. فرمت و طول


از یک موقعیت نشستن شروع کنید، یک یوگا پلاستیک ضد لغزش تحت ستون فقرات قرار دهید، پای خود را کمی از هم جدا کنید، یوگا را در قسمت فوقانی ستون فقرات حرکت دهید، دستانتان را بچرخانید، و یوگا با کیفیت بالا را پشت سر بکشید. این یک راه خوب برای کشیدن و باز کردن شانه ها و رها کردن سر، گردن و ستون فقرات بالا است.


شما می توانید سبک های مختلف یوگا را در منطقه مورد نظر بدن مورد آزمایش قرار دهید.

چرخ یوگا پلاستیکی یوگا با استفاده از Eco Friendly پلاستیک یوگا با کمترین سرعت، چرخ یوگا در داخل قسمت داخلی ران قرار گرفته و یا برای حمایت از گسترش چهار ماهیچه فمور.


پروانه عقب یک روش ملایم برای باز کردن کمر است و بهتر است از چرخش یوگا رنگی Dharma ضد لغزش استفاده کنید تا خم شدن پشت را برای باز کردن قفسه سینه انجام دهید و روی مات نشست و پای پا را لمس کنید. چرخ یوگا در دور کمر و بخشی از بدن قرار می گیرد، به آرامی روی چرخ یوگا رنگارنگ رنگارنگ با کیفیت بالا قرار می گیرد. بازو در طرف بدن و کف دست به سمت بالا آرام است.


سبک قهرمان عقب مانده ای است برای باز کردن قسمت فوقانی بدن در سطح عمیق تر، ایجاد خم شدن پشت و گسترش به چهار عضلات، زانو و مچ پا. باسن و زانو از ران با عرض ران جدا شده اند. کاهش تنه، ستون فقرات به طور کامل با چرخ دنده یوگا رنگ ضد لغزش تماس بگیرید، سلاح های خود را روی سرتان بکشید.


Printing Yoga Wheel manufacturers


3. تقویت و سفت


قرار دادن گوساله در چرخ یوگا و تمرین نوع صاف می تواند هم هسته و هم بالای بدن را تمرین کند. تخت، پاها را خم کنید، گوساله را بر روی چرخ یوگا بچرخانید، چرخ یوگا را به آرامی حرکت دهید، سپس چرخ یوگا را به یک تخت کامل حرکت دهید. حرکات را تکرار کنید تا شکم، سینه و قفسه سینه تنگ شود.


تمرینات یوگا برای گلوتاتیومکسیموس و قسمت پایین بدن وجود دارد. چرخش یوگا از ایستادن به سمت داخل مچ دست راست روبرو می شود و پای چپ کشش و چرخش یوگا گسترش می یابد. هنگامی که چرخ یوگا دور از مچ پا است، زانوهای خود را خم کنید و باسن خود را شروع کنید. این سبب تقویت گلوتاتیس مکسیموس، چهار عضله فمور، ماهیچه و ماهیچه مچ پا خواهد شد.4. تعادل ایجاد کنید


نوع طناب یک نوع کشش افزایش یافته است که می تواند قدرت و تعادل را در همان زمان ایجاد کند.


پایه پا یک تلاش جالبی است که یکی دیگر از چرخ دنده های رنگارنگ یوگا رنگارنگ است که نیاز به تعادل و ثبات دارد و همچنین استفاده از یک چرخ یوگا که نیاز به هماهنگی بیشتری از آگاهی بدن، شروع و تقویت تنه دارد.5. عمیق تمرین عمیق


چرخ Yoga با کیفیت بالا TPE تمرین یوگا را تقویت می کند، از تمرینات خمش باز، انعطاف پذیری بیشتر و تعادل ایجاد می کند و قدرت بدن را تقویت می کند. چرخ یوگا TPE ضد لغزش را به یوگا یوگا تبدیل کنید، کشش دهید و تمرین کنید.