Follow us
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه یوگا را انتخاب کنیم؟
Aug 09, 2017

تا زمانی که یوگا را تمرین کنید، نیازی به استفاده از یوگا نیست. شما می توانید ایستاده، نشسته و دروغ عمل کنید. شما می توانید در رختخواب، روی چمن تمرین کنید و می توانید با پاهای پا یا کفش تمرین کنید. اما استفاده از یوگا با استفاده از یوگا مشکل یوگا را افزایش می دهد. به طور کلی، مات نرم و نرم با کیفیت بالا qiality با سختی خوب است، نقش اصلی آن آسیب ضد ضد لو است.Customized tpe yoga mat cheap yoga matدر حال حاضر در بازار سه نوع تشک یوگا وجود دارد: مواد EVA، مواد فوم پی وی سی و مواد TPE.

تشک یوگا EVA بسیار خوب نیست، قیمت آن بسیار ارزان است در حدود 8-10 دلار است، توصیه نمی شود، زیرا آن نرم و با بوی سنگین نیست.

تشک ملافه یوگا یو پی اس در حال حاضر به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد و قیمت آن حدود 15 دلار است و نرمی متوسط است.

تشک های یوگا یوگا یوگا یوگا یوگا با پایه ی بالا است، قیمت حدود 20 تا 25 یورو است، انعطاف پذیری و حفاظت از محیط زیست، شرایط اجازه می دهد، شما می توانید در نظر بگیرید.


TPE manufacture supllier yoga mat


مشخصات یوگا Mat ویژگی های 173cm * 61cm، 183 * 61cm دو نوع، تشک های یوگا عمومی مشخصات قبلی، افراد بلند می توانید یک تشک دیگر یوگا را انتخاب کنید.


Anti-slip yoga mat yoga mat factory


یوگا ضخامت مات است، توصیه می شود برای مبتدیان کمی ضخامت (ضخامت 6mm)، می تواند از برخی از آسیب جلوگیری می کند. متشکرم که شما می خواهید بدانید دوستان یوگا می توانند اولین یادگیری کتاب یوگا خرید، به خرید تجهیزات یوگا، یوگا می تواند در هر زمان، فقط در مورد یوگا تمرین کنید.