Follow us
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه یوگا را مراقبت کنیم؟
Aug 25, 2017


برای اطمینان از بهداشت، تمیز کردن آن هر هفته دیگر است. ساده ترین راه برای تمیز کردن این است که دو قطره مواد شوینده را به چهار کاسه آب بریزید، آنها را بر روی یک تشک یوگا بریزید و آنها را با یک پارچه خشک پاک کنید. اگر مات در حال حاضر کثیف است، شما همچنین می توانید از یک پارچه پوشیده شده در پودر شستشو استفاده کنید تا به آرامی تمیز کردن تشک یوگا، سپس با آب بشویید، سپس با استفاده از یک حوله خشک برای بستن یوگا مات و تخلیه آب اضافی. در نهایت خشک کردن یوگا تشک.

   QQ截图20170825145343.png

مهم است که توجه داشته باشیم که مقدار مواد شوینده شسته شده به حداقل برسد، زیرا مات می تواند زمانی که روی یوگا باقی می ماند، لغزنده باشد. علاوه بر این، هنگام خشک کردن مات، آن را تحت خورشید قرار ندهید.


چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد یوگا وجود دارد - چگونه می توانید هر یک از یوگا را انتخاب کنید؟ جایی که برای خرید یک تشک یوگا ارزان؟ این نیاز به مطالعه بیشتر توسط علاقه مندان یوگا است.اما در پایان روز، دانش یوگا تشک است مرده ، اما در مردم است زنده است. بهترین همیشه بهترین است.


ملاحظات:


  • اندازه تشک یوگا عمدتا 61cmx173cm و 61cmx183cm است. در خانه، آن عمدتا در 61cmx173cm تمرکز دارد. مشخصات دیگری نیز وجود دارد. مخزن TPE برای صادرات به ژاپن 65x175cm است.


  • ضخامت یوگا تشک 3 میلی متر، 4 میلی متر، 5 میلی متر، 6 میلی متر، 7 میلی متر 6 میلی متر ضخامت استاندارد، مناسب برای مربیان اولیه، TPE بالشتک می تواند 10 میلی متر، بسیار نرم است.


  • هنگام کاشت انتخاب مناسب باید انتخاب شود، کاشی، عرق کردن نمی تواند اسلاید را انتخاب کند، راحت تر حمل شود، باید عملکرد بهتر ضد آب، جلوگیری از لغزش، حتی عملکرد عرق را در عمل، در پایین مات، گرانول نخواهد بود.


  • جنس یوگا جنس پوست نزدیک است بسیار قوی است، ما ایستاده، نشستن، دروغ یا دروغ گفتن، تماس مستقیم یا غیر مستقیم با پوست، طولانی ترین دوره تماس، به خصوص پا، البته، سخت است برای جلوگیری از می تواند باکتری ها و یا something.Which تولید تمیز کردن پیوند مهم است. بسیاری از مردم از ضد عفونی کننده برای شستشوی مستقیم استفاده می کنند. نتیجه این است که خوردگی مات و عمر مفید پد.